Wypadek Drogowy Zblewo

Dnia 12 października zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Starogardzie Gd. do wypadku który miał miejsce w  miejscowości Zblewo na drodze woj.nr. 214. Na miejscu zastano dwa pojazdy osobowe. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano je przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.


Czytaj więcej...

Wypadek Drogowy Zblewo

Dnia 4 października zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Starogardzie Gd. do wypadku który miał miejsce w  miejscowości Zblewo na ul. Kościerskiej. Na miejscu zastano dwa pojazdy osobowe po zderzeniu czołowym. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano je przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Czytaj więcej...

Pożar piwnicy Zblewo

Dnia 3 października 2012r. zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Starogardzie Gd. do pożaru który miał miejsce w  miejscowości Zblewo przy ul. Północna.

Czytaj więcej...

Pożar domu jednorodzinnego Studzienice

 Około godz. 22:30 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Starogardzie Gd. otrzymało wezwanie do pożaru budynku jednorodzinnego w Studzienicach, gmina Kaliska. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar w budynku jednorodzinnym, na parterze.

Czytaj więcej...

Pożar hali lakierniczej Zblewo

Dnia 29 września zostaliśmy zadysponowani do pożaru hali w Zblewie. Na miejscu zastano zamknięte pomieszczenie z którego przez wyciągi wentylacyjne wydobywał się dym.Z informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia wynikło że jest to hala lakiernicza oraz że zostało odłączone zasilanie elektryczne. Następnie ratownicy w sprzęcie ODO  podali jeden prąd wody w natarciu wewnętrznym  na palące się elementy wyposażenia lakierni. Po zlokalizowaniu pożaru dokonano przewietrzenia pomieszczenia przy użyciu agregatu oddymiającego. Dogaszono tlące się elementy oraz sprawdzono sąsiednie pomieszczenia za pomocą kamery termowizyjnej. Działania zakończono, zastępy wróciły do jednostek.   

Czytaj więcej...

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®