Potrącenie Kleszczewo

Dnia 2 stycznia zadysponowano nas około godz 18-stej do potrącenia w Kleszczewie. Na miejscu zastano jedną osobę poszkodowaną. Udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznemu, równocześnie zabezpieczono teren działań.

Czytaj więcej...

Pożar piwnicy Pinczyn

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano dym wydobywający się z okien piwnicy i drzwi wejściowych budynku.

Czytaj więcej...

Pożar domu jednorodzinnego Piece

Dnia 15 grudnia zostaliśmy zadysponowani do pożaru domu jednorodzinnego w Piecach. Na miejscu znajdowały się już zastępy z OSP Kaliska.

Czytaj więcej...

Wypadek Drogowy Zblewo

Dnia 7 grudnia zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na drodze krajowej nr. 22 w Zblewie. Na miejscu zastano dwa pojazdy, samochód osobowy Kia cee'd i samochód ciężarowy marki Star 266. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano je przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Czytaj więcej...

Radziejewo Pożar

Dnia 2 grudnia ok koło godziny 23:40 zostaliśmy zadysponowani do pożaru barakowozu w miejscowości Radziejewo. Na miejscu zastano palący się barakowóz, podano jeden prąd wody w natarciu na palący się przyczepę a drugi w obronie budynku gospodarczego.Jednocześnie zabezpieczono teren działań.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Potrącenie Zblewo

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®