Pożar kuchni w budynku wielorodzinnym

Dnia 29 stycznia  zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Starogardzie Gd. do pożaru który miał miejsce w  miejscowości Zblewo przy ul. Dworcowa.

Czytaj więcej...

Miejscowe Zagrożenie. Pompowanie wody Pinczyn

Dnia 28 stycznia zostaliśmy zadysponowani do pompowania wody w Pinczynie. Na miejscy znajdował się już zastęp z OSP Pinczyn który podjął działania wypompowywania wody z posesji oraz zakład Komunalny ponieważ pękła rura przyłącza wody do budynku.  My przy pomocy pompy szlamowej wypompowaliśmy wodę z piwnicy zalanego budynku. Działania zakończono zastępy wróciły do jednostek.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Zblewo

Dnia 26 styczeń zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na drodze Wojewódzkiej nr. 214 w Zblewie. Na miejscu zastano samochód osobowy po dachowaniu, osoby poszkodowane znajdowały się na zewnątrz pojazdu. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano je przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Czytaj więcej...

Pożar samochodu osobowego

Dnia 25 stycznia zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Pinczyn. Na miejscu zdarzenia znajdował się już zastęp z OSP Pinczyn. Naszym zadaniem było zasilanie zastępu z OSP Pinczyn. Działania zakończono zastępy wróciły do jednostek.

Czytaj więcej...

21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Potrącenie Kleszczewo

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®