Pożar Karolewo

Dnia 30 marca około godziny 18:30 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do pożaru budynku wielorodzinnego w Karolewie. Na miejscu zastaliśmy zadymione pomieszczenie. Pomieszczenie wywietrzono przy pomocy agregatu oddymiającego. Działania zakończono zastępy wróciły do jednostek.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Pinczyn

Dnia 29 marca zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na trasie Zblewo - Pinczyn. Na miejscu zastano dwa samochody osobowe, osoby poszkodowane znajdowały się na zewnątrz pojazdu. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej poźmocy przedmedycznej. Następnie  przekazano je przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Czytaj więcej...

Pożar Poddasza Zblewo

Dnia 28 lutego około godziny 22: 00 zostaliśmy zadysponowani trzema zastępami do pożaru poddasza w Zblewie na ul .Kościerskiej.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Zblewo

Dnia 19 lutego zadysponowano nas około 5:16 do potrącenia w Zblewie na drodze krajowej nr. 22. Na miejscu zastano samochód osobowy i motorower.Osobie poszkodowanej udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej, którą następnie przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznemu, równocześnie zabezpieczono teren działań.

Czytaj więcej...

Pożar garażu w Semlinie

Dnia 2 lutego zostaliśmy zadysponowani do pożaru garażu w Semlinie. Na miejscu zdarzenia znajdował się zastęp z OSP Semlin.


Czytaj więcej...

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®