Wypadek drogowy Zblewo

Dnia 1 Lipca zostaliśmy zadysponowani jednym zastępem do wypadku drogowego w miejscowości Zblewo na skrzyżowaniu dr. woj. nr.214 i ul.Kościerskej. Na miejscu zastano cztery samochody osobowe. Zabezpieczono teren działań. Osoba poszkodowana znajdowała się wewnątrz pojazdu, udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano ja przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Zblewo

Dnia 29 czerwca zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami  do wypadku drogowego w miejscowości Zblewo na skrzyżowaniu dr. kraj. nr.22 i drogi woj.nr. 214. Na miejscu zastano dwa samochody osobowe. Zabezpieczono teren działań. Osoba poszkodowana znajdowała się na zewnątrz pojazdu, której  udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano ja przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.  

Czytaj więcej...

Pożar kuchni Borzechowo

Dnia 17 czerwca zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do pożaru kuchni w Borzechowie przy ul.Kociewskej.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Bytonia

Dnia 16 czerwca zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami  do wypadku drogowego w miejscowości Bytonia. Na miejscu zastano samochód osobowy po zderzeniu z drzewem. Zabezpieczono teren działań, zamknięto drogę krajowa nr. 22. Osoba poszkodowana znajdowała się na zewnątrz pojazdu, której  udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano ja przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.   

Czytaj więcej...

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Szlachta 2013

Dnia 15 czerwca w Szlachcie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. OSP Zblewo zajęło w generalnej klasyfikacji zawodów sportowo-pożarniczych miejsce V, a w mistrzostwach ratownictwa medycznego miejsce III. 

Czytaj więcej...

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®