Pożar rżyska Pałubinek

 

Dnia 3 Sierpnia zostaliśmy zadysponowani 2 zastępami GBA do pożaru rżyska w Pałubinku. Na miejscu zastano palonce się rżysko oraz zboże, właściciel pola przy pomocy łopat stłumił ogień. Strażacy ratownicy podali 2 prądy w natarciu na palące się zboże.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Miradowo

Dnia 28 lipca około godziny 12 30 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP PSP w Starogardzie Gd. dwoma zastępami SLRt i GBA do wypadku drogowego na drodze krajowej nr. 22 w miejscowości Miradowo.

Czytaj więcej...

Pożar lasu Borzechowo - ćwiczenia

 

Dnia 19 lipca w Borzechowie odbyły się ćwiczenia pożarowe w których brało udział, zastęp OSP Zblewo Mercedes GBA 2,5/20,OSP Pinczyn Star 244 GBA 2,5/48, OSP Semlin Żuk GLM 8 i OSP Bytonia Żuk GLM 8 oraz 2 zastępy JRG Starogard Gd MAN GCBA 9,5/50 i Nissan SLRR łącznie 26 ratowników.

Czytaj więcej...

Pożar kuchenki elektrycznej Szteklin

Dnia 16 lipca około godziny 16:20 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP PSP w Starogardzie Gd. jednym zastępem GBA do pożaru kuchenki elektrycznej w domku letniskowym w miejscowości Szteklin. Na miejscu zastano ugaszony pożar przy pomocy gaśnicy proszkowej przez wczasowiczów. Mieszkańcy domku letniskowego znajdowali się na zewnątrz budynku. Część spalonego wyposażenia kuchni ratownicy wynieśli na zewnątrz budynku. Przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono obiekt- zagrożeń pożarowych nie stwierdzono. Działania zakończono.

Czytaj więcej...

Wypadek drogowy Zblewo

Dnia 07 lipca zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami  do wypadku drogowego w miejscowości Zblewo na skrzyżowaniu dr. kraj. nr.22 i drogi woj.nr. 214. Na miejscu zastano trzy samochody osobowe. Zabezpieczono teren działań. Osoba poszkodowana znajdowała się wewnątrz  pojazdu, której  udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej. Następnie  przekazano ja przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Wypadek drogowy Zblewo

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®