Pożar w budynku wielorodzinnym -Zblewo

Dnia 24 kwietnia 2012r. zostaliśmy zadysponowani do pożaru w budynku wielorodzinnym,  który miał miejsce w miejscowości Zblewo przy ul. Chojnickiej.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zadymione pomieszczenie strychu budynku mieszkalnego. Z drewnianej podłogi wydobywał się dym. na miejscu znajdowali się mieszkańcy którzy podjeli działania przy użyciu gaśnic. Zabezpieczono teren działań. Następnie dokonano częściowej rozbiórki stropu drewnianego w celu dotarcia do źródła ognia. Przy pomocy urządzeń wykrywczych  sprawdzono miejsce zdarzenia - nie stwierdzono oznak ognia. Nadpalone elementy wyniesiono na zewnątrz budynku.

W akcji ratowniczo – gaśniczej brały udział:

OSP Zblewo:

  • Mercedes Atego GBA 2,5/20
  • Star 244 GBA 2,5/16

JRG Starogard Gd.:

  • Jelcz GCBA 5/24
  • SLOp Nissan


Stworzone dzięki Joomla!®