Pożar domu Koźmin gm. Skarszewy

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar w budynku jednorodzinnym. Na miejscu zdarzenia znajdowały się już zastępy z OSP Koźmin i OSP Pogódki. Mieszkańcy znajdowali się na zewnątrz budynku. Zabezpieczono teren zdarzenia. Budynek został odłączony od zasilania z Energi elektrycznej. Następnie ratownicy  sprzęcie ODO podali jeden prąd wody w natarciu do budynku i trzy prądy wody na zewnątrz budynku. Po zlokalizowaniu i ugaszeniu pożaru wyrzucono na zewnątrz spalone wyposażenie budynku. Przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono obiekt- zagrożeń pożarowych nie stwierdzono.  Działania zakończono zastępy wróciły do jednostek.

W akcji ratowniczo – gaśniczej brały udział:
OSP Zblewo:

  • Star 200 SH-18

OSP Koźmin:

  • Mercedes GBA 2,5/32

OSP Pogódki:

  • Jelcz GCBA 5/32

OSP Pinczyn:

  • Iveco GCBA 10/32

JRG Starogard Gd.:

  • Man GCBA 9,5/50
  • Nissan SLRR

 

Stworzone dzięki Joomla!®