Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP Zblewo 2012

Dnia 2 czerwca na stadionie gminnym w Zblewie odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i  VIII Mistrzostwa Ratownictwa Medycznego. 

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Strażaka

Dnia 19 maja 2012 r. odbył się Gminny Dzień Strażaka obchodzony w Bytoni. Obchody rozpoczęły się Mszą św. o godzinie 18:00. Po Mszy św. uformowano kolumny i nastąpił wymarsz na teren Stadionu Sportowego. Kolejno zostali odznaczani i wyróżnieni strażacy z gminy Zblewo. Po uroczystych obchodach wszyscy zostali zaproszeni na strażacką grochówkę oraz festyn rodzinny.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Festyn Strażacki Starogard Gdański 2012

    Dnia 13.05.2012 odbył się Festyn Strażacki w Starogardzie Gdańskim organizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną Starogard Gd. oraz Państwową Straż Pożarną Starogard Gd. Nasza jednostka wystawiła na tym Festynie dwa auta gaśnicze: International GBA 2/18 i Star 200 SH18.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Pożar w budynku wielorodzinnym -Zblewo

Dnia 24 kwietnia 2012r. zostaliśmy zadysponowani do pożaru w budynku wielorodzinnym który miał miejsce w miejscowości Zblewo przy ul. Chojnickiej.
Czytaj więcej...

Pożar w piwnicy - Zblewo

Dnia 20 kwietnia 2012r. zostaliśmy zadysponowani do pożaru przez SKKP w Starogardzie Gd. który miał miejsce w  miejscowości Zblewo przy ul. Suche Bagno.

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

Stworzone dzięki Joomla!®